O firmie

Witamy na stronie printngo.pl - (Grupa TOMGRAF)

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w szeroko pojętej obsłudze klienta w zakresie reklamy wizualnej.

W skałd naszej Grupy wchodzą 3 firmy:

TOMGRAF - budowa stoisk targowych, produkcja i montaż konstrukcji reklamowych, agencja reklamowa

TOMGRAF s.c. - druk na materiałach poliestrowych (dzianinach i tkaninach), produkcja flag, systemów wystawienniczych itp.

PRINT&GO - druk offsetowy, sprzedaż materiałów reklamowych, produkcja filmowa

Jesteśmy uznanym w kraju i za granicą producentem flag i innych druków reklamowych zlokalizowanym w samym centrum Polski.

Posiadamy mocno rozwinięty park maszynowy w skład którego wchodzą między innymi: maszyny do druku na tkaninach, maszyny UV do druk na materiałach płaskich, maszyny UV do druku na banerach i foliach i innych materiałach z roli, frezarki do wycinania drewna i różnego rodzaju płyt, lasery do grawerowania i wycinania, giętarki do liter blokowych i inne.

W związku z powyższym wszystkie elementy zamówienia produkowane są bezpośrednio w naszych firmach, dzięki temu mamy większą kontrolę nad jakością oferowanych produktów.

Nasz kilkudziesięcioosobowy zespół codziennie dba o to, żeby oferowane przez nas produkty i usługi były na najwyższym poziomie i w pełni satysfakcjonowały naszych klientów.

Przez ostatnie 20 lat obsłużyliśmy już dziesiątki jak nawet nie setki tysięcy klientów, w skład których wchodzą potężne korporacje, instytucja państwowe, wojsko jak również klienci indywidualni.

do Miliony metrów wydrukowane przez nas w tym czasie świadczą o naszym ogromnym doświadczeniu i wiedzy.

Zapewniamy naszym Klientom całościową i fachową obsługę na każdym etapie współpracy. Służymy pomocą i doradztwem w zakresie projektowania, doboru materiału oraz techniki druku.

Nasz kilkudziesięcioosobowy zespół za cel numer jeden stawia sobie oferowanie produktów o najwyższej jakości i trwałości. Wielu Klientów potwierdza, że ten cel doskonale realizujemy.

Wśród naszych Klientów są firmy i korporacje z niemal każdej branży, organizacje i instytucje państwowe, wojsko oraz wiele Agencji reklamowych dla których jesteśmy producentem i podwykonawcą. Jesteśmy dla nich wszystkich profesjonalistami w swojej branży. Staramy się aby jakość naszych produktów i usług oraz ich ceny były bezkonkurencyjne.

Od kilkunastu lat z dużym powodzeniem znaczną część naszej produkcji wysyłamy za granicę . Nasi zagraniczni kontrahenci przekonali się do jakości naszych wyrobów o czym mogą świadczyć powtarzające się cyklicznie zamówienia produkcyjne . Produkowane przez nas flagi narodowe powiewają na wszystkich kontynentach w polskich placówkach dyplomatycznych .

Współpraca z Klientami w całej Europie jest dla nas wyróżnieniem ale również ogromnym zobowiązaniem.

Dbałość o środowisko naturalne jest naszym priorytetem, to w jakim stanie je pozostawimy świadczy o naszej kulturze i poziomie cywilizacyjnym.
We wszystkich procesach produkcyjnych stosujemy materiały biodegradowalne. Drukujemy barwnikami wodnymi posiadającymi odpowiednie certyfikaty . Odpady produkcyjne, które staramy się minimalizować segregujemy w odpowiednio oznakowanych pojemnikach i utylizujemy w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego. Ciepło, które powstaje w trakcie wszystkich procesów produkcyjnych a w szczególności wykańczalniczych dzięki stosowanej rekuperacji, wykorzystujemy do ogrzewania hal produkcyjnych . Cały czas inwestujemy w przyjazne środowisku naturalnemu najnowsze rozwiązania technologiczne.

 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 600,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl